#18 O warunkach współpracy

Martyna Ościk

To będzie tekst inny niż wszystkie dotychczasowe. Nie będę w nim snuć opowieści, przekonywać Cię, że warto realizować swoje marzenia, ani żartować (chociaż tego akurat nie mogę obiecać). Poniższy wpis to zbiór konkretów. Punkt po punkcie poznasz warunki współpracy, jakie chcemy proponować naszym autorom.

Co będziemy wydawać?

Jeśli znasz już profil naszego bloga i choć troszkę zorientowałeś się w naszych zainteresowaniach, możesz się domyślić, że najbardziej interesuje nas literatura z gatunku fantastyki. Jesteśmy również zainteresowani kryminałem, horrorem i komiksem.

Jaki model współpracy preferujemy?

Uczciwy. Chcemy, żeby autor, który podpisze z nami jedną umowę, był zadowolony z warunków współpracy z nami na tyle, że podpisze kolejną. Chcemy, aby poczuł się doceniony i aby wiedział, jak ważna jest jego praca.

Jakie są ogólne warunki współpracy z Wydawnictwem Kłobook?

• Autor nie ponosi żadnych kosztów wydania swojej powieści – zajmujemy się wszystkim jako wydawca;
• W przypadku książki autor oddaje w nasze ręce decyzję na temat ewentualnego zilustrowania powieści;
• Autor wyraża zgodę na wybrane przez nas formy promocji książki;
• Autor deklaruje chęć wspomagania działań marketingowych poprzez udostępnianie materiałów promocyjnych w mediach społecznościowych;
• Szczegółowe warunki współpracy oraz podpisana umowa pozostają w pełnej tajemnicy między nami i autorem.

Drogi autorze, jeśli odpowiadają Ci powyższe warunki, nie wahaj się. Przejdź do zakładki “współpraca” i wyślij nam swój tekst.

Z pozdrowieniami,
Martyna

Martyna Ościk

Nowy wpis na naszym facebooku!

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie i innych technologii śledzenia, aby uzyskać najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Wydawnictwo Klobook, zapoznaj się z polityką prywatności