Autorzy wydawnictwa Kłobook

Wybierz swojego ulubionego i czytaj!

Arnold Cytrowski

Urodzony 9 sierpnia 1992 roku.

Za dnia miłośnik literatury, filmów, zwierzątek, klocków lego i sportu, niekoniecznie w tej kolejności. I jajecznicy, takiej na maśle.

Nocami największy pisarz na świecie – przynajmniej dosłownie.

Agnieszka Miela

Pochodząca z Sierakowa Wielkopolskiego szalona miłośniczka dawnych wierzeń ze wszystkich zakątków świata i dobrych literackich horrorów. Wolny czas spędza grając w larpy lub pracując przy ich organizacji, co pozwala jej na bezpośredni kontakt z inną rzeczywistością.

Do tej pory nie udało jej się w pełni pojąć idei nicnierobienia, wierzy, że kiedyś może się to zmienić. Nie przepada, gdy używa się w stosunku do niej słowa „pisarz” – sama określa się dumnym mianem Literoklikacza.

Paweł Fijałkowski

Dumny rocznik 90.

Od lat systematycznie rozbudowuje magiczny świat przedstawiony w “Cmentarzysku”, dodając do niego kolejne strzygi i upiory. Ojciec najwybitniejszego skryby Urzędu Do Spraw Błahych, Zawodów Przestarzałych i Nikomu Niepotrzebnych.

Martyna Walerowicz

Autorka znęcająca się nad bohaterami. Chce, żeby cierpieli. Na szczęście pisze też artykuły i książki popularnonaukowe. Jedna nawet zdobyła brązowy medal w międzynarodowym konkursie. Pisała opowiadania, ale ostatnio skupia się na edukowaniu ludzi o wspaniałym świecie fauny i flory.

Rocznik nieważny – czuje się staro i dojrzale. Pije za dużo herbaty. Pożywia się głównie mango. Nie śpi, bo pisze książki.

Nowy wpis na naszym facebooku!

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie i innych technologii śledzenia, aby uzyskać najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Wydawnictwo Klobook, zapoznaj się z polityką prywatności