Sklep

Brak produktów w koszyku.

TNIEMY CENĘ DOSTAWY! TERAZ TYLKO 9,49ZŁ!

Promocja!

Cmentarzysko

31.99 24.99

Availability: Na stanie

Opis

Debiut literacki, który zachwyci czytelnika w każdym wieku.

Cmentarzysko to królestwo potężnej Kostuchy, zamieszkiwane przez martwe dzieci i upiory. To miejsce, gdzie upadli księża i demony wiodą swój żywot obok strzyg i od dawna zapomnianych potworów. Zwykły śmiertelnik może przekroczyć tajemniczą bramę tylko o określonej porze i tylko na własną odpowiedzialność. Nie zawsze jednak kończy się to dobrze.

Nastoletnia Angelika, kierowana nieposkromioną ciekawością, uwalnia przebywającego od lat w zamknięciu więźnia, który może zagrozić istnieniu nie tylko Cmentarzyska, ale wszystkich magicznych światów. Rozpoczyna się pełna niebezpieczeństw podróż, w trakcie której dziewczynka wraz ze swoim młodszym bratem oraz wybudzoną z głębokiego snu i nieprzystosowaną do życia w społeczeństwie Śmiercią, szuka sposobu na pokonanie wroga oraz uratowanie świata przed zagładą.

“Cmentarzysko” jest książką, która poruszyła we mnie pewną nostalgiczną strunę, przez co kończyłam czytać trochę ze ściśniętym gardłem. Ta historia przywołuje we mnie wszystkie najlepsze wspomnienia lektur sprzed lat i twórców, których doceniam po dziś dzień.

LUBIMY CZYTAĆ

Choć nie lubię horrorów, to jednak podszyta właśnie takim klimatem historia tytułowego cmentarzyska i miasteczka Kostusza bardzo mnie zainteresowała. Po przeczytaniu tej powieści wiem, że mój syn będzie nią zachwycony. Ba! Każdy będzie.

SPADŁO MI Z REGAŁA

Dodatkowe informacje

Waga 0.5 kg
Wymiary 30 × 25 × 10 cm
Autor

A. Forge

Oprawa

Twarda

Stron

416

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem naszego sklepu. Zaakceptowanie go jest konieczne do realizacji zamówień.