O nas

Jesteśmy dwójką przyjaciół, których połączyła miłość do książek i kawy – trudno określić do czego bardziej. Niespodziewane przypadkowe spotkanie na naszej drodze człowieka nazywającego samego siebie panem Forge’em dało początek wszystkiemu, o czym będziecie mieli okazję tu przeczytać.

Kim jesteśmy?

Wydawnictwo o wdzięcznej (skromność!) nazwie Kłobook to niejako nasze dziecko, które chcemy jak najlepiej przygotować do wyjścia w świat.

Zaczynamy od bloga, gdzie możecie być na bieżąco z postępami w powstawaniu wydawnictwa oraz gdzie macie możliwość poznać (i pokochać) autorskie teksty pana Forge’a.

Od długiego czasu szukał on sposobu, który pozwoli mu na podzielenie się swoimi historiami ze światem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nikomu nieznanemu pisarzowi trudno pozyskać czytelników, dlatego na około rok przed wydaniem (gotowej już) powieści jego autorstwa ruszamy z naszym projektem. Pawłowi pozwoli to szlifować swój warsztat pod okiem pana Forge’a – najlepszego skryby magicznego świata, cenionego pracownika Urzędu do Spraw Błahych, Zawodów Przestarzałych i Nikomu Niepotrzebnych. Martyna, z drugiej strony, będzie pracować nad doskonaleniem swoich umiejętności redaktorsko-korektorskich – tak, aby w przyszłym roku wydana pod naszym szyldem publikacja była tak dobra, jak tylko może być. Korzyści dla pana Forge’a są chyba oczywiste.

W międzyczasie będziemy rozwijać nasze kompetencje związane z promocją i szeroko pojętym marketingiem. Bo książka sama się nie sprzeda ;).

Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy szablonowym wydawnictwem. Łączy nas pasja i z pasją realizujemy swoje marzenia. Kto wie – może kiedyś zrealizujemy któreś z Waszych?

Kłobookowa drużyna