O nas

Jesteśmy dwójką przyjaciół, którzy pewnego dnia postanowili zrealizować jedno ze swoich największych marzeń i po prostu… założyć wydawnictwo.

Kim jesteśmy?

Jakkolwiek Projekt Kłobook trudno ograniczyć tylko do dość wąskiego terminu, jakim jest “wydawnictwo”, tak przecież to właśnie stanowi jego istotę.

W październiku tego roku ukazała się pod naszym szyldem pierwsza publikacja w postaci powieści fantastycznej. “Cmentarzysko” to debiut literacki Pawła, nie zamierzamy jednak poprzestać tylko na jego twórczości. Już teraz jesteśmy w trakcie prac nad bajką naszego kolejnego autora – Arnolda Cytrowskiego. Planowana data wydania bajki o wdzięcznym tytule “Przez czas i przestrzeń” to marzec przyszłego roku.

Ponadto nieprzerwanie publikujemy na blogu opowiadania naszych zdolnych autorów. To jeden z filarów, na jakich opiera się nasza promocja młodych twórców. W ten sposób debiutujący pisarze dają Wam możliwość wejścia w ich świat, poczucia budowanego przez nich klimatu, spotkania z tworzonymi przez nich bohaterami.

Całkiem klawe, co?

Działamy nieszablonowo i tę nieszablonowość traktujemy jako nasz największy atut. Pasja to jedno z naszych ulubionych określeń i w zgodzie z nią staramy się pracować. Realizujemy swoje marzenia i możemy też zrealizować Wasze. Jeśli tylko wyrazicie taką chęć ;).

Kłobookowa drużyna