Witaj!

 Mam na imię Martyna i jestem współzałożycielką wydawnictwa, którego stronę właśnie przeglądasz. Być może znasz mnie z kategorii „Z życia wydawnictwa”, a może jesteś tutaj po raz pierwszy. 
Z wykształcenia jestem psychologiem, jednak literatura jest mi bliska w zasadzie od zawsze. W szczególności pałam miłością do szeroko pojętej fantastyki.
W wydawnictwie zajmuję się przede wszystkim redakcją i korektą publikowanych na wydawniczym blogu opowiadań oraz tekstów przygotowywanych do tradycyjnego wydania drukiem. 
Posiadam cechy niezbędne do dobrej pracy redakcyjnej, ale przede wszystkim… cierpliwość. Bo bez tego ostatniego ani rusz.

Jak mogę Ci pomóc?

Jeśli szukasz osoby, która nie tylko przeczyta to, co udało Ci się napisać, ale też zwróci przy tym uwagę na nieścisłości logiczne, błędy merytoryczne, ortograficzne, czy interpunkcyjne, doskonale trafiłeś.
Chętnie zerknę na Twój tekst i pomogę Ci sprawić, żeby jego przeczytanie było czystą przyjemnością – tak dla Ciebie, Twoich znajomych, jak i dla osób całkowicie bezstronnych. Dzięki mnie zyskasz szansę na to, że to, co napisałeś spodoba się komuś, kto to kupi.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania, pisz śmiało na adres: redakcja@klobook.com

Redakcja tekstu

Merytoryka

Eliminacja błędów merytorycznych związanych z całościową fabułą tekstu

Dialogi

Praca nad unikalnością dialogów, dostosowanych stylem do konkretnych postaci

Fabuła

Ujednolicenie zapisów myśli

Korekta

Eliminacja błędów składniowych, fleksyjnych, ortograficznych, interpunkcyjnych

Layout

Układ tekstu, zachowanie jego odpowiednich elementów, prawidłowej formy oraz proporcji

200 PLN Brutto
  • Arkusz wydawniczy (40 000 znaków ze spacjami)

Korekta tekstu

Korekta

Praca nad pozostającymi po działaniach redakcyjnych chochlikami, w tym: literówkami, nieścisłościami w zapisach powtarzalnych elementów, ortografią, interpunkcją

80 PLN Brutto
  • Arkusz wydawniczy (40 000 znaków ze spacjami)